Izglītības iestāžu testēšana

Siekalu covid tests

 

 

Ļ. cien. izglītības iestāžu vadītāji un pedagogi!

Mūsu izglītības iestāžu testēšanas laboratorijas nodaļas speciālisti vienmēr atbalstīs un palīdzēs, lai mūsu kopīgais darbs būtu paveikts laikā.

Saziņa ar laboratoriju:

  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (tiek izlasīts un apstrādāts darba dienās un brīvdienās no 8.00 līdz 21.00)
  • +371 20333583 (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00)

Pieteikumu nosūtīšana uz laboratoriju:
 
Izglītības iestādes atbildīgā amatpersona aizpilda tabulu ar aktuālo informāciju par skolēniem un iestādes personālu un nosuta uz laboratorijas e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
 
SVARĪGI!
Tabulu aizpildīt tikai prasītajā formātā. Nekorekti aizpildītu tabulu laboratorijas sistēmai nebūs iespējams apstrādāt.
Tabulas aizpildīšanas nosacījumi un paraugs.
 
 
Lūgums aizpildīt vadoties tikai pēc parauga!
 
Tabulu nedrīkst papildināt ar kolonām, mainīt to izvietojumu un veikt jebkuras izmaiņas, jo datus lejuplādē Laboratorijas informācijas programmā un jebkuras izmaiņas to padara neiespējamu.
 
Tabulas faila nosaukums: piem. Rīgas 100 VS (skolas nosaukums)

 

Paraugu savākšanas konteineru saņemšana

lejupieladet Kurjeru grafiks paraugu testēšanai

Laboratorijas kurjers noteiktā vietā, laikā un dienā piegādās pasūtījumu nākamai testēšanai.

Uzmanību! Ļoti svarīga informācija!
Sākot ar 03.09.2021. siekalu paraugu savākšana notiks tikai vienu reizi dienā stingri pēc kurjeru grafika. Ja kaut kādu iemeslu dēļ skola nav spējusi nodot kurjeram visus šīs dienas paraugus, skolai pašai būs jāorganizē paraugu piegāde pēc adreses Šarlotes 1B, Rīga.

  

Rīcība, ja izglītības iestādes klases/grupas/kursa apvienotajā paraugā tiek konstatēts pozitīvs Covid-19 


Lai identificētu inficēto personu, pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 36 stundu laikā no e-pasta saņemšanas brīža ir jādodas uz Jums ērtāk sasniedzamo laboratoriju individuāla Covid-19 testa veikšanai, uzrādot laboratorijā šo e-pastu (ārsta nosūtījums nav nepieciešams), un jāievēro mājas karantīna.

Testu iespējams veikt tikai ar iepriekšēju pierakstu, tādējādi aicinām savlaicīgi pieteikties, zvanot pa Centrālās laboratorijas tālruni – 8330 vai elektroniski - https://pieraksts.laboratorija.lv

  

Rezultātu saņemšana
 
Testēšanas rezultāti tiks nosūtīti uz darbinieka, skolēna vai skolēna vecāka norādīto e-pastu un parole testa atvēršanai tiks nosūtīta darbinieka, uz skolēna vai skolēna vecāka norādīto tālruņa Nr. Covid-19 pozitīva testa gadījumā, rezultāti tiks nodoti SPKC.
 
UZMANĪBU!
Ja nebūs norādīts e-pasts , rezultātus var apskatīties autorizējoties: https://www.laboratorija.lv/pacientiem/rezultati.html

chat3

Uzziņu tālrunis

Diennakts tālrunis: +371 67334433

Adrese

Juridiskā adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Biroja adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Reģ. Nr. 40003210801

Sadaļas

Sadaļas

Яндекс.Метрика

Privātuma politika | Datu aizsardzība
Copyright © 2019 Centrālā Laboratorija. Visas tiesības aizsargātas